Elektra Easy Plus – najlepszy odkurzacz dla alergików!

0
203
Hera systemy czyszczące Welmax opinie

Roztocza kurzu to dla alergików prawdziwa zmora. Łzawiące oczy, suchość w gardle, problemy z oddychaniem to tylko niektóre reakcje utrudniające życie.

Okazuje się, że nie wystarczy wytrzeć kurzu z mebli, podłóg i innych powierzchni w domu, żeby pozbyć się problemu, ponieważ  zanieczyszczone jest również powietrze.

W takim wypadku należy zastanowić się nad skutecznym sposobem sprzątania. Bardzo pomocny może okazać się odkurzacz z funkcją odświeżania powietrza – godnym polecenia urządzeniem tego typu jest Elektra Easy Plus- wielofunkcyjny odkurzacz, który doskonale radzi sobie z kurzem i poprawia komfort życia alergików.

welmax opinie

Elektra Easy Plus to 5 funkcji w jednym urządzeniu:

– Odkurzanie- bez konieczności wymiany worków i filtrów,
– Mycie i dezynfekcja parą wodną,
– Suszenie- pozwala pozbyć się rozlanych płynów dzięki 6 litrowemu zbiornikowi,
– Prasowanie,
– Oczyszczanie powietrza- dzięki filtrowi wodnemu i separatorowi cząsteczkowemu.

produkty welmax opinie

Urządzenie zostało stworzone tak, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.  Jest to profesjonalny odkurzacz, który idealnie sprawdzi się w sprzątaniu większych powierzchni- np. w firmach sprzątających. Posiada wiele możliwości czyszczenia na sucho i mokro, jednocześnie służąc do ekologicznego prania i dokładnego prasowania.

marka dekady opinie welmax

Elektra Easy Plus jest przyjazny dla środowiska i gwarantuje najwyższy poziom czystości i higieny. Dzięki niewielkim rozmiarom, zajmuje mało miejsca i jest łatwy w przenoszeniu.

O jego jakości najlepiej świadczą opinie użytkowników:

„ Mam firmę sprzątającą i ten odkurzacz sprawdził się w 100%. Poprzednie wielofunkcyjne urządzenia miały wiele wad- chociażby to, że były wielkie i ciężkie – ten jest mały i wygodny w przenoszeniu, a jednocześnie posiada wszystkie potrzebne funkcje”- Karolina

Jestem alergikiem i byłem bardzo wyczulony na unoszący się w pomieszczeniach kurz- nie pomagały nawilżacze powietrza ani inne wynalazki. Ten odkurzacz naprawdę oczyścił moje mieszkanie z roztoczy. Mogę swobodnie oddychać” – Mariusz

Odkąd mam Elektra Easy Plus, polubiłam sprzątanie! Bardzo wygodne, wielofunkcyjne urządzenie, łatwe w obsłudze, wygodne w przenoszeniu. Polecam!” Małgorzata