Odkurzacz Welmax Security Clean opinie

Lubisz czystość i porządek, ale chciałbyś żeby sprzątanie zajmowało mniej czasu? Masz dosyć nieskutecznych mopów, ścierek, smug na oknach, wymiennych worków do odkurzacza? Marzysz o jednym urządzeniu, które zastąpi wszystkie dotychczasowe akcesoria?

security clean welmax opinie

Jeśli tak, powinieneś poznać innowacyjne urządzenie Security Clean! Security Clean to nowoczesny system piorąco – czyszczący, który łączy w sobie funkcję aż 10 urządzeń! Z jego pomocą dokładnie umyjesz okna, podłogi, kafle, tapicerkę , auto, oczyścisz powietrze w mieszkaniu, a nawet odkurzysz liście przed domem!

System piorąco – czyszczący Security Clean Welmax

welmax opinie security clean

Scurity Clean sprawia, że sprzątanie jest o wiele bardziej skuteczne, zajmuje mniej czasu i jest bardzo proste! Korzystając z tego niezwykłego robota dbasz nie tylko o czystość w swoim mieszkaniu, ale również o zdrowie. Urządzenie jest przyjazne alergikom – dzięki odświeżaniu powietrza oraz dba o Twój kręgosłup – posiada włącznik i wyłącznik w uchwycie, więc nie musisz się schylać.

Inne zalety Security Clean to brak wymiennych worków i filtrów, wielofunkcyjność ułatwiająca sprzątanie, wieloletnia gwarancja na urządzenie oraz nowoczesny, stylowy wygląd.

Welmax Security Clean system piorąco-czyszczący odkurzacz

W skład zestawu wchodzą następujące elementy:

  • przystawka duża piorąca,
  • przystawka mała,
  • końcówka do twardych posadzek,
  • głowica podłogowo – dywanowa,
  • ssawka szczelinowa,
  • odświeżacz powietrza,
  • koncentrat do prania,
  • płyn zapobiegający nadmiernemu spienianiu.

Opcjonalnie w zestawie może znajdować się również turboszczotka.

System piorąco – czyszczący Welmax Security Clean

Security Clean to idealny odkurzacz dla nowoczesnych osób, które dbają o czystość oraz swoje zdrowie, a jednocześnie szanują swój wolny czas. To również świetna opcja dla alergików, ponieważ powietrze w mieszkaniu jest pozbawione szkodliwych drobnoustrojów i ułatwia oddychanie.

Security Clean Welmax – securityclean.pl


Zobacz jak działa Security Clean – instrukcja obsługi