Zestaw naczyń DN10 od Welmax – wszystkie naczynia do gotowania, których potrzebujesz

0
167
Welmax opinie

Jesteśmy coraz bardziej świadomi tego, że zdrowe odżywanie poprawia komfort naszego życia i bezpośrednio wpływa na nasze zdrowie. Jak mawiał pewnie gracki uczony „Wszystkie choroby zaczynają się w jelitach”. Dzisiejsze badania naukowe odkrywają, że Hipokrates – autor tych słów – miał wiele racji. Od tego, co spożywamy w ciągu dnia i od tego, jakich mikro- i makroelementów sobie dostarczamy, zależy nasze zdrowie. Co powinniśmy wiedzieć o zdrowym odżywaniu?

Odpowiedni sposób przyrządzania potraw kluczem do zdrowia

Znaczenie i wpływ na nasze zdrowie ma nie tylko to, co jemy, ale również w jaki sposób to przygotowujemy. Najlepszym przykładem są teflonowe powłoki na patelniach, które użytkowane w niewłaściwy sposób prowadzą do szeregu chorób m.in. do nowotworów. Chociaż producenci teflonowych patelni zalecają odpowiednie ich użytkowanie, nikt na co dzień nie ma czasu na pamiętanie o odpowiedniej pielęgnacji garnków i patelni. Dlatego już przy zakupie powinniśmy zwrócić uwagę na jakość i materiał wykonania naczyń. Jeśli tak, jak my lubisz sprawdzone i bezpieczne rozwiązania, które pozytywnie wpływają na nasze zdrowie, wybierz zestaw naczyń DN10 od Welmax!

Czemu powinienem wybrać zestaw naczyń DN10 od Welmax?

Pierwszym najważniejszym powodem, dla którego warto zainwestować w jakościowy zestaw garnków, jest nasze zdrowie. Naukowcy nie zalecają stosowania urządzeń z teflonowymi powłokami. W zestawie naczyń DN10 zastosowano stal szlachetną, która jest całkowicie bezpieczna dla ludzkiego organizmu. Nie wchodzi ona w reakcję z pożywieniem nawet przy bardzo wysokich temperaturach. Nie zmiana smaku potraw oraz nie wpływa na ich właściwości zdrowotne. Wszystko w trosce o Twoje zdrowie i w trosce o to, abyś mógł cieszyć się aromatami i smakami swoich ulubionych dań!

Jak wygląda gotowanie w garnkach z zestawu DN10 od Welmax?

Na zestaw naczyń DN10 od Welmax składają się 18 naczyń – patelni, mniejszych garnków, rondelków oraz większych garnków. Jest to specjalnie skomponowany zestaw, dzięki któremu podołasz każdemu kuchennemu wyzwaniu! Wszystkie naczynia posiadają akutermiczne dno, co w praktyce oznacza równomierne ogrzewanie składników znajdujących się wewnątrz garnków. Bez przypalania, bez wolnego ogrzewania Dodatkowo wszystkie pokrywki mają termometr, przez co możesz łatwo kontrolować stan przygotowania potraw. Naczynia z kompletu DN10 pasują zarówno na kuchenki gazowe, jak i indukcyjne.

Aż 100 lat gwarancji na zestaw DN10 od Welmax

Jesteśmy pewni, że garnki DN10 posłużą Ci przez lata. Dlatego na cały komplet obowiązuje aż 100 lat gwarancji! Wybór odpowiedniego kompletu garnków powinien być pierwszym krokiem w kierunku do dobrze zbilansowanej diety. Czas na Twój krok!