Kupujesz nowe garnki? Postaw na jakość.

0
185
welmax opinie

Zakup nowych naczyń powinien być przemyślaną decyzją, bardzo często jednak kierujemy się niską ceną i pozornymi oszczędnościami.


Dlaczego pozornymi?
Ponieważ tanie garnki w krótkim czasie ulegną zniszczeniu. Najczęstsze usterki to odpadające uchwyty, przypalenia i starta powłoka. Kupując naczynia na bazarach i w supermarketach w czasie promocji wydajemy może mniejszą sumę, ale średnio co pół roku musimy ponawiać zakup.
Oprócz wydatków narażamy również swoje zdrowie, ponieważ nie od dzisiaj wiadomo, że tanie naczynia często pokryte są toksycznymi powłokami, które w połączeniu z tłuszczem i wysoką temperaturą są bardzo szkodliwe, a nawet rakotwórcze.

Z tych właśnie powodów warto zainteresować się naczyniami polecanymi przez kucharzy i osoby profesjonalnie zajmujące się gotowaniem. Nikt tak jak one nie zna się na garnkach i patelniach, a dzięki intensywności użytkowania, potrafią doradzić, które naczynia wyróżniają się największą trwałością.
Jednym z kuchennych autorytetów jest Robert Sowa, który poleca naczynia firmy Welmax.
Co wpływa na jego wybór?
Po pierwsze jakość i trwałość wykonania – naczynia Welmax nawet przy bardzo intensywnym używaniu nie ulegają zniszczeniu.
Po drugie są bezpieczne dla zdrowia– wykonane ze stali antyseptycznej, z pogrubionym, akutermicznym dnem zapobiegającym przypalaniu.
Po trzecie z oszczędności- mimo że nie są one najtańsze to jest to zakup na całe życie i co ważne- gotując w nich oszczędzamy czas i energię, ponieważ potrawy są gotowe szybciej niż w tradycyjnych garnkach.
Ważnym argumentem jest również możliwość zdrowego gotowania. Welmax to naczynia, w których posiłki można przygotować bez użycia tłuszczu i soli, a ich smak i aromat będzie o wiele bardziej intensywny.

W zależności od swoich potrzeb, możemy kupić cały zestaw naczyń lub pojedyncze sztuki- te, z których najczęściej korzystamy.

W celu upewnienia się na temat jakości naczyń firmy Welmax warto udać się na organizowane pokazy Welmax.
Wybierając świadomie, dbamy o swoje zdrowie i domowy budżet, dlatego warto kierować się w tym wypadku opiniami specjalistów.