Brytfanna wielopoziomowa Welmax – szybkie, zdrowe pieczenie

0
221
zestaw naczyn welmax opinie

Brytfanna wielopoziomowa to idealne naczynie dla osób lubiących eksperymentować z pieczonymi daniami. Dzięki niej szybko, oszczędnie i zdrowo przygotujemy nawet najbardziej wymyślne potrawy.
Pieczone w brytfannie mięso jest zawsze chrupiące z wierzchu i soczyste w środku, co ciężko jest osiągnąć w innych naczyniach.
Brytfanna wielopoziomowa Welmax to dobry wybór dla osób, które preferują zdrową dietę, chcą szybko, tanio i bez przypaleń przyrządzać swoje ulubione dania.

garnki welmax opinie

Zalety brytfanny wielopoziomowej to:

– Bezpieczne, antybakteryjne i hipoalergiczne tworzywo– naczynie wykonane jest ze stali szlachetnej, spełniającej najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Dzięki niej, temperatura rozkłada się równomiernie podczas gotowania, co skraca czas przygotowania posiłku i pozwala oszczędzać pieniądze,

– Dostosowanie do każdego rodzaju kuchenki– brytfanna nadaje się zarówno na kuchenkę gazową jak i indukcyjną,

– Zabezpieczenie przed przypaleniem, uszkodzeniami i substancjami chemicznymi– powłoki naczynia uniemożliwiają uszkodzenie i przypalenie, co chroni nas również przed szkodliwością substancji pochodzących ze zniszczonych garnków,

– Możliwość zdrowego gotowania- dzięki specjalnym właściwościom brytfanny możemy gotować i piec  bez użycia soli i tłuszczu, dzięki czemu posiłki są mniej kaloryczne, ale nie tracą przy tym wyrazistego smaku oraz cennych witamin i minerałów.