Odkurzacz Welmax Security Clean opinie

Lubisz czystość i porządek, ale chciałbyś żeby sprzątanie zajmowało mniej czasu? Masz dosyć nieskutecznych mopów, ścierek, smug na oknach, wymiennych worków do odkurzacza? Marzysz o jednym urządzeniu, które zastąpi wszystkie dotychczasowe akcesoria?

Security Clean Welmax system piorąco-czyszczący odkurzacz

Jeśli tak, powinieneś poznać innowacyjne urządzenie Security Clean! Security Clean to nowoczesny system piorąco – czyszczący, który łączy w sobie funkcję aż 10 urządzeń! Z jego pomocą dokładnie umyjesz okna, podłogi, kafle, tapicerkę , auto, oczyścisz powietrze w mieszkaniu, a nawet odkurzysz liście przed domem!

System piorąco – czyszczący Security Clean Welmax

Security Clean system piorąco-czyszczący Welmax odkurzacz

Scurity Clean sprawia, że sprzątanie jest o wiele bardziej skuteczne, zajmuje mniej czasu i jest bardzo proste! Korzystając z tego niezwykłego robota dbasz nie tylko o czystość w swoim mieszkaniu, ale również o zdrowie. Urządzenie jest przyjazne alergikom - dzięki odświeżaniu powietrza oraz dba o Twój kręgosłup – posiada włącznik i wyłącznik w uchwycie, więc nie musisz się schylać.

Inne zalety Security Clean to brak wymiennych worków i filtrów, wielofunkcyjność ułatwiająca sprzątanie, wieloletnia gwarancja na urządzenie oraz nowoczesny, stylowy wygląd.

Welmax Security Clean system piorąco-czyszczący odkurzacz

W skład zestawu wchodzą następujące elementy:

  • przystawka duża piorąca,
  • przystawka mała,
  • końcówka do twardych posadzek,
  • głowica podłogowo – dywanowa,
  • ssawka szczelinowa,
  • odświeżacz powietrza,
  • koncentrat do prania,
  • płyn zapobiegający nadmiernemu spienianiu.

Opcjonalnie w zestawie może znajdować się również turboszczotka.

System piorąco – czyszczący Welmax Security Clean

Welmax system piorąco-czyszczący Security Clean odkurzacz

Security Clean to idealny odkurzacz dla nowoczesnych osób, które dbają o czystość oraz swoje zdrowie, a jednocześnie szanują swój wolny czas. To również świetna opcja dla alergików, ponieważ powietrze w mieszkaniu jest pozbawione szkodliwych drobnoustrojów i ułatwia oddychanie.

Security Clean Welmax - securityclean.pl

Zobacz jak działa Security Clean – instrukcja obsługi

 

security clean, security clean odkurzacz, welmax odkurzacz opinie, odkurzacz welmax security clean, welmax security clean cena, security clean cena, security clean welmax, security clean system czyszczący, Security Clean by Welmax, security clean system piorący,