Naczynia Welmax Premium

Naczynia Welmax Premium

24 kwietnia 2014 16:43Komentarze

Zestaw Welmax Premium jest przeznaczony dla osób rozpoczynających przygodę ze zdrowym gotowaniem, składa się z 10 elementów. Naczynia Welmax zostały wykonane z antyseptycznej stali, a dzięki specjalnemu dnu, łatwo się nagrzewają, długo utrzymują temperaturę i nie pozwalają na przypalanie dań.

W skład zestawu Welmax Premium wchodzą:

- rondel z pokrywką

- naczynia z pokrywką

- pokrywka z termometrem

- patelnia grillowa

- mała miska

- mała pokrywka hermetyczna

- chwytak

- przyssawka

Komentarze

 • Joanna

  Mam taki zestaw, jestem bardzo zadowolona. Niezdecydowanym polecam wybrać się na pokaz naczyń welmaxu, albo poczytać więcej opinii użytkowników. Garnki są niezawodne i nie do zdarcia :) Polecam.

 • watlpiwosci

  Mam wątpliwości – zastanawiam się nad kupnem zestawu premium i premium lux. Oba są super a welmax opinie ma świetne. Czy ktoś mi doradzi co lesze?

 • Joanna

  To zależy ile czasu spędzasz w kuchni na gotowaniu.
  Zestaw Lux jest bogatszy- co za tym idzie, daje więcej możliwości. Jak ktoś jest pasjonatem gotowania lub chce profesjonalne naczynia, bo np pracuje w kuchni to zestaw Lux jest dobrym rozwiązaniem. Mi na moje potrzeby wystarczył zestaw Premium. Tak jak mówiłam, może warto wybrać się na pokaz welmaxu, albo poczytać opinie innych użytkowników przed podjęciem decyzji.

 • weronka

  Jeżeli jesteś zdecydowany na zakup, polecam większy zestaw. Spójrz na to w ten sposób – od razu będziesz miał komplet, bez późniejszych narzekań, że mogłeś mieć coś więcej. No i warto poczytać więcej o samym welmax. Opinie jakie można znaleźć w sieci są różne, dominują te lepsze, choć i wiele osób zwyczajnie wyszydza taki zakup.

 • Anka

  Ja też mam taki zestaw i również mogę szczerze polecić. Mam go już 4 lata i garnki są praktycznie jak nowe- a używam ich niemal codziennie. Do osoby z wątpliwościami- też radzę wybrać się na pokaz welmaxu, albo umówić z przedstawicielem :)

 • maciaszczyk

  Polecam pokazy welmax – można się dowiedzieć wielu przydatnych rzeczy. Mi to pomogło w zakupie, muszę przyznać że ich handlowcy sprawili wrażenie bardzo kompetentnych.

Zostaw odpowiedź