Multiwar Welmax- błyskawiczne gotowanie!

Multiwar Welmax- błyskawiczne gotowanie!

21 czerwca 2016 11:39Komentarze

Codzienne obowiązki, życie w pośpiechu i stres nie sprzyjają zdrowemu odżywianiu. Często jemy coś „na mieście” żeby zaspokoić głód, nie zważając na negatywne skutki korzystania z fast foodów.
Okazuje się jednak, że można pogodzić szybkie tempo życia z dobrymi nawykami żywieniowymi.

Jak to jest możliwe?
Na rynku istnieją urządzenia, dzięki którym możemy w bardzo krótkim czasie przygotować zdrowy, pełnowartościowy posiłek.
Jednym z takich urządzeń jest Multiwar Welmax. Jest to naczynie, które dzięki szczelnej pokrywie powodującej wzrost ciśnienia, pozwala na błyskawiczne wręcz przygotowanie posiłku przy zachowaniu wszystkich niezbędnych witamin i minerałów oraz wyrazistego smaku.

naczynia welmax opinie

Multiwar firmy Welmax ma wiele zalet. Najważniejsze z nich to:

- oszczędność czasu- przygotowanie posiłków jest 3- krotnie szybsze niż w tradycyjnych naczyniach.  Przykładowo- rosół można ugotować  w 7 minut!

- energooszczędność i antybakteryjna, hipoalergiczna powłoka- urządzenie wykonane jest ze stali szlachetnej INOX, a równomierny rozkład temperatury w czasie gotowania gwarantuje szybkie przygotowanie posiłku,

- dostosowanie do kuchni gazowych i indukcyjnych- trwała, dobrej jakości powłoka naczynia umożliwia używanie go na wszystkich rodzajach kuchni bez ryzyka uszkodzenia,

- właściwości prozdrowotne- urządzenie umożliwia przygotowanie potraw bez tłuszczu i soli, przez to dania są mniej kaloryczne i nie tracą wartości odżywczych,

- wielofunkcyjność- Multiwar zastępuje wiele naczyń- garnków i patelni,

- wieloletnia gwarancja- najlepsza jakość wykonania sprawia, że urządzenie może służyć nam długie lata.

W skład zestawu wchodzą następujące elementy:
- naczynie z akutermicznym dnem i wkładem indukcyjnym7 litrów
- pokrywa szybkowarowa z potrójnym systemem bezpieczeństwa
- pokrywa szklana
- zegar zapewniający dokładność.

Multiwar firmy Welmax to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych osób, które chcą pogodzić swoje codzienne obowiązki ze zdrowymi nawykami żywieniowymi. Jest to urządzenie dla tych, którzy lubią praktyczne rozwiązania i cenią swój czas.

 

Zostaw odpowiedź