Brytfanna wielopoziomowa Welmax- szybkie, zdrowe pieczenie

Brytfanna wielopoziomowa Welmax- szybkie, zdrowe pieczenie

18 sierpnia 2016 10:40Komentarze

Brytfanna wielopoziomowa to idealne naczynie dla osób lubiących eksperymentować z pieczonymi daniami. Dzięki niej szybko, oszczędnie i zdrowo przygotujemy nawet najbardziej wymyślne potrawy.
Pieczone w brytfannie mięso jest zawsze chrupiące z wierzchu i soczyste w środku, co ciężko jest osiągnąć w innych naczyniach.
Brytfanna wielopoziomowa Welmax to dobry wybór dla osób, które preferują zdrową dietę, chcą szybko, tanio i bez przypaleń przyrządzać swoje ulubione dania.

naczynia welmax opinie

Zalety brytfanny wielopoziomowej to:

- Bezpieczne, antybakteryjne i hipoalergiczne tworzywo- naczynie wykonane jest ze stali szlachetnej, spełniającej najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Dzięki niej, temperatura rozkłada się równomiernie podczas gotowania, co skraca czas przygotowania posiłku i pozwala oszczędzać pieniądze,

- Dostosowanie do każdego rodzaju kuchenki- brytfanna nadaje się zarówno na kuchenkę gazową jak i indukcyjną,

- Zabezpieczenie przed przypaleniem, uszkodzeniami i substancjami chemicznymi- powłoki naczynia uniemożliwiają uszkodzenie i przypalenie, co chroni nas również przed szkodliwością substancji pochodzących ze zniszczonych garnków,

- Możliwość zdrowego gotowania- dzięki specjalnym właściwościom brytfanny możemy gotować i piec  bez użycia soli i tłuszczu, dzięki czemu posiłki są mniej kaloryczne, ale nie tracą przy tym wyrazistego smaku oraz cennych witamin i minerałów.

welmax naczynia

 

Komentarze

  • Lilka

    Polubiłam potrawy gotowane na parze dzięki naczyniom welmaxu :) Moim zdaniem o wiele lepszy taki garnek z koszyczkiem niż piętrowe plastikowe naczynia do gotowania na parze. Jestem bardzo zadowolona. Mam zestaw premium ten najprostszy, ale w zupełności mi wystarcza.

  • Oleg

    Dołączam do pozytywnych opinii. Gary nie do zdarcia.

Zostaw odpowiedź